Oliwska Dolina oferuje 70 pokoi 1-4 wyposażonych w łazienkę, lodówkę, zestaw do parzenia kawy i herbaty, TV oraz Internet bezprzewodowy. Przy hotelu funkcjonuje duży parking oraz plac zabaw dla najmłodszych gości.

Pokój Standard

Zdjęcie poglądowe

Komfortowy pokój standardowy o powierzchni 26m2-35m2  - znajdziesz w nim wszystko czego Ci potrzeba aby cieszyć się komfortowym pobytem i spokojem. W pokoju znajduje się łóżko małżeńskie, wygodne biurko do pracy. W ofercie dostępne mamy pokoje z widokiem na ogród, staw oraz urokliwy dziedziniec. Każdy pokój wyposażony jest w zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz bezpłatny dostęp do Internetu. W łazience każdego pokoju znajduje się duża wygodna wanna. 

max ilość osób 2+1 dostawka 
wielkość: 26m
2 – 30m2
widok: ogród, dziedziniec 

Cena od
390 zł
Rezerwacja

Pokój Superior

Zdjęcie poglądowe

Pokój dla osób ceniących komfort, wygodę oraz większą przestrzeń jest idealny dla kilkuosobowej rodziny. Każdy z pokoi posiada łoże małżeńskie oraz możliwość dostawienia dodatkowego łóżka dla dziecka. W pokoju znajduję się zestaw do parzenia kawy, herbaty oraz bezpłatny dostęp do Internetu. Łazienki wyposażone są w dużą wygodną wannę z możliwością prysznica.

max ilość osób 2 + 1 dostawka
wielkość: 35m2 - 40 m2
widok: ogród, dziedziniec

Cena od
490 zł
Rezerwacja

Apartament

Zdjęcie poglądowe

Pokój dla osób które poszukują dużej przestrzeni, cenią wygodę i funkcjonalność. Apartament składa się z salonu w którym znajduje się biurko i TV, wygodna wypoczynkowa sofa oraz z dużej sypialni z łożem małżeńskim. Każdy pokój wyposażony jest w zestaw do parzenia kawy,herbaty oraz bezpłatny dostęp do Internetu. W łazience znajduje się narożna wanna oraz prysznic.

max ilość osób 2 + 3 dostawki
wielkość: 80m2
widok: ogród,

Cena od
890 zł
Rezerwacja

Pokój Studio

Zdjęcie poglądowe

Komfortowy pokój idealny dla rodziny składający się z części sypialnianej oraz wypoczynkowej. Duże biurko pozwoli na wygodne załatwienie służbowych prac, a wygodne łóżko oraz wygodna sofa sprawią, że będą mogli Państwo się zrelaksować po ciężkim dniu. A to wszystko z pięknym widokiem na jeden z sześciu Oliwskich stawów. Każdy pokój wyposażony jest w zestaw do parzenia kawy, herbaty oraz bezpłatny dostęp do Internetu. Dużym atutem jest duża łazienką z wygodną wanną.

max ilość osób 2 + 2 dostawki
wielkość: 55m2
widok: ogród

Cena od
590 zł
Rezerwacja

BESTSELLER

Zachęcamy Państwa odwiedzenia Oliwskiego Zoo, które znajduje sie tuż przy Hotelu.

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty
Przyjazd
Wyjazd
Sprawdź termin
  Oliwska Dolina
 
  / 

Oliwska Dolina

Bytowska 4
80-328 Gdańsk

+ 48 58 717 85 00
+ 48 58 717 85 01
 rezerwacja@oliwskadolina.pl

© 2023
Oliwska Dolina
wynajem pokoi i apartamentów